Sari la conținut
  • Bun venit pe Resursele.ro!

Bun venit pe Resursele.ro! Pentru a avea un acces total la forum și pentru a beneficia de:

• Navigarea pe un forum bine pus la punct și fără nici un fel de întrerupere
    • Privilegiul de a-ți face noi prieteni si de a învăța lucruri noi
    • Șanșa de a face parte din staff și dintr-o comunitate sigură
    • Posibilitatea de a învăța tot ceea ce nu cunoști
    • Șanșa și sprijinul de a-ți dezvolta planurile în lumea internetului și mai mult.

Te invităm să te Înregistrezi acum pe forumul nostru, să ne cunoaștem și să ne începem împreună aventura și colaborarea pe internet!

- edward.

- edward. - [prezentare]

Postări Recomandate

• Nume: Eduard Cătălin.
  • Vârsta: 16.
  • Jocurile mele preferate: metin2, ets2, ats, rocket league, gta v.
  • Site-ul meu web: în lucru, o să vină la pachet cu un server de metin2 bombă.
  • Adrese de contact: skype: live:cata.1069, discord: - edward.#5945
  • Descriere personală: băiat finuţ, cu simţul umorului, n-am hobby-uri, defapt cred că am dar nu ştiu ce sunt alea, îmi place să dorm şi să stau pe forumuri, să mă uit la filme / seriale, să muncesc la servere de metin, anyway, da, metin. nu mă suportă nimeni, nu mă aştept să fiţi voi primi, şi altceva ce să mai spun, have fun.
  • Cum ați aflat de noi?: de pe just4metin.
  • Vă place forumul nostru?: da.
  • Alte precizari: vând ultimul model de Lada apărut pe piaţă. e pentru colecţionari.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hello! ^^

Aparent se pare că avem ceva în comun, nici eu nu sunt o persoană ușor de suportat, nu că este nevoie. :))
Sper să am ocazia să vorbesc cu toată lumea pe aici. ^^
Despre umor.. mai mult îl omor decât să fiu amuzantă, dar dacă îți plac forumurile și mai ales mâncarea eu spun că sigur o să ne înțelegem foarte bine. :))

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

• Creează nouă...